Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε η παρουσίαση-υπενθύμιση της υπηρεσίας οδικής βοήθειας Kleber Assistance από την εταιρεία ελαστικών Kleber.
Πρόκειται για πρωτοποριακή υπηρεσία για τα ελαστικά, η οποία λειτουργεί ήδη σε 20 ευρωπαϊκές χώρες και από τον Φεβρουάριο του 2003 σε όλη την Ελλάδα.
Σας έπιασε λάστιχο; Σας έσκισαν τα ελαστικά του αυτοκινήτου σας; Έπαθαν ζημιά από χτύπημα στο πεζοδρόμιο ή πέσιμο σε λακκούβα; Με ένα απλό τηλεφώνημα στην οδική βοήθεια Kleber Assistance στο 210.9460.205, ένας επαγγελματίας έρχεται το συντομότερο δυνατόν όπου και να βρίσκεστε, για να σας μοντάρει τη ρεζέρβα σας επιτόπου ή να σας ρυμουλκήσει μέχρι το πλησιέστερο βουλκανιζατέρ.
Συγκεκριμένα λοιπόν, η Kleber προνοεί και προσφέρει με την αγορά έστω και ενός ελαστικού της, την υπηρεσία οδικής ασφάλειας η οποία υπόσχεται εντελώς δωρεάν:
Κάλυψη όλο το 24ωρο
Εφτά ημέρες την εβδομάδα
Σε όλη την Ελλάδα και την Ευρώπη
Σε λιγότερο από μία ώρα
Για τρία χρόνια