Η κα Νατάσσα Βυθούλκα ανέλαβε τη θέση της προϊσταμένης δημοσίων σχέσεων στην ΙΑΣΩΝ ΑΕΒΕ, επίσημο εισαγωγέα και διανομέα της Mitsubishi Motors στην Ελλάδα και μέλος του Ομίλου Επιχειρήσεων Σαρακάκη. Στα νέα της καθήκοντα η κα Νατάσσα Βυθούλκα αναφέρεται στον διευθυντή εταιρικής επικοινωνίας του Ομίλου Επιχειρήσεων Σαρακάκη κ. Γιώργο Παππά.
Η κα Βυθούλκα είναι απόφοιτος του Business & Management School ESCEM με ειδίκευση στη Διοίκηση Επιχειρήσεων και είναι κάτοχος μεταπτυχιακού τίτλου (MSc) με ειδίκευση στο Strategic in Humane Resources Management, από το ALBA Graduate Business School.
Στο παρελθόν έχει εργαστεί ως PR Assistant στην Ford Motor Ελλάς και στη συνέχεια κατείχε τη θέση της PR Coordinator στη Goodyear Dunlop Ελλάς.